Дуже дякую магазину! Все швидко відправили та гарно спакували. Але є одне зауваження: не передзвонював ніхто, тобто зворотній зв'язок був але по моїй ініціативі. Мені приходилося самій дзвонити обговорювати, питати та уточнювати.Можливо це зв'язано з багатою кількістю замовлень, бо замовляла я до 8го березня. Заказ таки отримала і швидко. ДЯКУЮ !
Надія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за ввічливість та професіоналізм, і звичайно за чудовий та якісний товар.
Єлизавета С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мила
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всем рекомендую, отличный сервис, очень вкусный товар❤️❤️❤️❤️
Мария С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Від співпраці просто в захваті!!! Замовляла набори з пряніків у дит. садок (23 шт.) Обговорили терміни, дизайн, вартість. Усе оперативно і надійно. Свіжі, красиві, навіть не хочеться їсти))) треба було терміново дозамовити ще один набір, пішли мені на зустріч. Дякую вам величезне!!! Гарних свят)))
Анна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ідеальні прянички!😊 Дуже дякую, дуже задоволена, буду замовляти ще і рекомендувати знайомим😉❤️
Тетяна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, прянички гарні, спаковані добре, при доставці Новою Поштою не пошкодились)
Людмила Т.
Отлично
Замовлення отримала швидко, замовляла печево на Хеллоуїн, дуже красиві печенюшки, красиво запаковані, дякую)
Дуже дякую магазину! Все швидко відправили та гарно спакували.
Але є одне зауваження: не передзвонював ніхто, тобто зворотній зв'язок був але по моїй ініціативі. Мені приходилося самій дзвонити обговорювати, питати та уточнювати.Можливо це зв'язано з багатою кількістю замовлень, бо замовляла я до 8го березня.
Заказ таки отримала і швидко.
ДЯКУЮ !
Дуже дякую за ввічливість та професіоналізм, і звичайно за чудовий та якісний товар.
Всем рекомендую, отличный сервис, очень вкусный товар❤️❤️❤️❤️
Від співпраці просто в захваті!!! Замовляла набори з пряніків у дит. садок (23 шт.) Обговорили терміни, дизайн, вартість. Усе оперативно і надійно. Свіжі, красиві, навіть не хочеться їсти))) треба було терміново дозамовити ще один набір, пішли мені на зустріч. Дякую вам величезне!!! Гарних свят)))
Ідеальні прянички!😊 Дуже дякую, дуже задоволена, буду замовляти ще і рекомендувати знайомим😉❤️
Дякую, прянички гарні, спаковані добре, при доставці Новою Поштою не пошкодились)
Замовлення отримала швидко, замовляла печево на Хеллоуїн, дуже красиві печенюшки, красиво запаковані, дякую)